Aşağıda kongre ile ilgili genel bilgiler yer almaktadır. Burada yer alan bilgiler dışındaki sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kongre Tarihi ve Yeri: 5. Uluslararası & 9. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi, 03-05 Mayıs 2018 tarihleri arasında Amasya Belediyesi Kültür Merkezi'nde yapılacaktır.

Kongre Dili: Kongrenin resmi dili Türkçe’dir. Kongre Düzenleme Kurulu’nun belirlediği oturumlarda İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce eşzamanlı çeviri yapılacaktır.

Yaka Kartları: Yaka kartları kayıt masalarından temin edilecektir. Yaka kartı olmadan kongre merkezine giriş imkanı olmayacaktır.

Katılım Belgeleri: Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kongre bitiminde kayıt masalarından verilecektir.

Davet Mektubu: Davet mektubu talebinde bulunan ve kongre kayıt işlemlerini tamamlayan tüm katılımcılara gönderilecektir. Davet mektubu sadece katılımcılara kurum izni alabilmesi konusunda yardımcı olma amacıyla verilmektedir.

Stand Alanları: Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme, cihaz ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

Ödeme: Ödemeler TL olarak yapılacak ve banka transferi ile gerçekleşecektir. Banka havalesinden doğacak masraflardan katılımcı sorumlu olacaktır. 

İptal/İade Şartları: Tüm iptaller yazılı olarak kongre sekreteryasına yapılmalıdır (eokama2018@amasya.edu.tr / mesai saatleri içerisinde: 0542 893 54 64).

28 Şubat 2018'den (23:59) önce yapılan iptallerde ödemelerin %50'si iade edilir. 01 Mart 2018'den itibaren yapılan iptallerde iade yapılamaz. İadeler kongre bittikten sonra sizlerden talep edilecek dekontlarla gerçekleşebileceğinden dekontunuzu saklamanız gerekmektedir. Ayrıca katılımcılar, kongre katılım hakkını bir başkanına devredemez.